Інформаційний блок

ВІКОНТ.Вікна та двері «Комісіонка» «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Ринви та комплектуючі Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Житловий комплекс автоматичні системи поливу БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Заточка Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці

Оголошення

  Четверта державна пожежно-рятувальна частина управління ДСНС України у Волинській області, що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. Міцкевича, 23а надає послуги по виконанню робіт підвищеної небезпеки (ДЕТАЛЬНІШЕ)
ВИГІДНО! НАДІЙНО! Візьму займ під заставу нерухомості, ділянок, авто з виплатою до 30%. Щомісячна виплата процентів чи повне погашення в термін. Займ для закінчення діючих проектів та їх реалізації. Взаємовигідно для практичних людей - збереження і примноження їх заощаджень в кризу. Гривневі - за бажанням по курсу в валюті. Відомий в Ковелі та районах підприємець з хорошою фінансовою репутацією. Все обговорюється і оформлюється документально. Порядність та повернення гарантовано..
Тел.  097-107-55-70
З Першого червня. Запасаємось і надолужуємо знання! безпечно влітку з Першою зіркою. Інтенсив для дошкільнят за новою, сучасною програмою. Кожне третє заняття безкоштовне!!! Програма 2 півріччя першого класу за три місяці (математика, читання, письмо). Доступно і якісно: - програма другого , третього і четвертого класів. -English інтенсив для першого , другого , третього та четвертого класів, English читання, письмо, grammar, розмовні патерни. -Цікаві онлайн кабінети для домашнього завдання. -Ментаніум для пам'яті, мовлення, розвитку . -Лего клуб (інформатика,математика, механіка) -Логопед Чекаємо на зустріч! Завжди якісно і професійно!!!
Тел. 067-955-34-40, 050-740-84-11.
КредитМаркет пропонує готівку або перекредитування кредитів різних банків на вигідних умовах з можливістю скористатися за бажанням додатковою готівкою на будь-які особисті цілі. Ліцензія Держфінпослуг України від 11.01.12р.серія АВ№58056. Ми будем раді Вас бачити в КредитМаркет за адресою:
м.Ковель, вул. Незалежності 94 (Будинок вчителя), тел. 067- 614-11-26.