..

Інформаційний блок

Перетяжка мебелі Ковель Магазин «Ас-Буд» Автозапчастини для іномарок з Польщі Послуги електрика в Ковелі Купити металопластикові вікна Запчастини для мопедів Проведенню дитячих свят мінеральні добрива Продаж профнастилу, металочерепиці Ремонт побутової техніки Буріння свердловин на воду Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення


 
Гаражні ворота (Волинська область)


Регіональний менеджер:


Домарецький Сергій

тел: /067/ 332-85-87

e-mail: domik0180@ukr.net.
  Компанія RYTERNA надає послуги з технічного супроводу Вашого проекту. Консультацію та технічне завдання можна отримати на будь-якому етапі проектування або будівництва. Технічне завдання індивідуальне для кожного замовлення і залежить від Ваших побажань і вимог до виробу. Тому компанія Ryterna підходить до кожного проекту індивідуально і враховує специфіку та побажання клієнта.
  Для складання технічного завдання і правильної його реалізації необхідними умовами є:
  • габаритні розміри пройому (ширина і висота пройому),
  • висота перемички над прорізом,
  • матеріал стін місць кріплення елементів конструктиву воріт,
  • глибина приміщення.
  У процесі здійснення завдання обумовлюються параметри виробу - циклічність роботи воріт (кількість разів відкриття - закриття воріт в день), необхідність автоматизації воріт, системи безпеки і додаткові опції (наявність вбудованої хвіртки в воротах, вікон, панорамного скління полотна воріт ).   Індивідуальний підхід до реалізації проекту конструкторського відділу допоможуть Вам вирішити будь-яку складну задачу. Крім технічного супроводу Вашого проекту компанія Ryterna пропонує послугу візуалізації полотна воріт в пройомі, що найбільш зацікавить замовника для приватного сектора. Візуалізація допоможе визначитися в більшому асортименті панелей і колірній гамі. Дана послуга дозволить побачити , як Ваші ворота будуть виглядати в фасаді гаража і наскільки вони гармонійно вписуються в екстер'єр будинку . Для цього необхідно лише надати фото пройому, де планується установка воріт.
   Все це дасть Вам можливість в короткі терміни зробити правильний вибір конструктиву і зовнішнього вигляду гаражних воріт від компанії Ryterna.

За усіма питаннями звертатися,
 
Регіональний менеджер:

Домарецький Сергій

тел: /067/ 332-85-87

e-mail: domik0180@ukr.net.

 Фото монтажів (вибіркові):Регіональний менеджер:

Домарецький Сергій

тел: /067/ 332-85-87

e-mail: domik0180@ukr.net.


=============================