Інформаційний блок

«Інвестор Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Ринви та комплектуючі Магазин «МастерПол» Classic АвтоSHOP Натяжні потолки. Ковель Віндор Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Перетяжка мебелі Ковель Послуги спецтехніки Житловий комплекс Cвердловини на воду Натяжна стеля Ковані Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Послуги спецтехніки Послуги електрика в Ковелі Автономера
 
ДИМОХОДИ

з нержавіючої сталі

у КОВЕЛІ


Наші контакти:
 
тел. 068-838-50-52

тел. 097-485-85-40


http://lira-ltd.com.ua/
 
 
  Нержавіюча сталь вважається найбільш вдалим матеріалом для димохідних труб. Завдяки вигідним властивостям металу, зручності в монтажі і естетичному зовнішньому вигляду такі системи димовидалення користуються популярністю на ринку.


  Димарі з нержавіючої сталі не бояться перепаду температур. Труби однаково стійко реагують на гарячий дим і низькі сезонні температури повітря, навіть якщо вони поєднуються. Пекуче сонце, дощ і сніг також не завдають шкоди системі. Димарі з нержавіючої сталі не втрачають форму з часом, а живі істоти не знаходять їх привабливими для проживання. Такі труби не представляють труднощів в обслуговуванні - їх легко чистити. На них не накопичується сажа.


 
Димоходи з нержавіючої сталі у Ковелі
 
Наші контакти:
 
тел. 068-838-50-52

тел. 097-485-85-40