Інформаційний блок

Кондиціонери, вентиляція, опалення ЕКО-МОТЕЛЬ Віндор Проведенню дитячих свят Магазин «БудМаркет» Ринви та комплектуючі Магазин «Чиста вода» Покрівельні матеріали Ковель Осінній розпродаж !!! Classic Послуги спецтехніки житловий Интернет магазин мебели


 
Гаражні ворота (Волинська область)


Регіональний менеджер:


Домарецький Сергій

тел: /067/ 332-85-87

e-mail: domik0180@ukr.net.
  Компанія RYTERNA надає послуги з технічного супроводу Вашого проекту. Консультацію та технічне завдання можна отримати на будь-якому етапі проектування або будівництва. Технічне завдання індивідуальне для кожного замовлення і залежить від Ваших побажань і вимог до виробу. Тому компанія Ryterna підходить до кожного проекту індивідуально і враховує специфіку та побажання клієнта.
  Для складання технічного завдання і правильної його реалізації необхідними умовами є:
  • габаритні розміри пройому (ширина і висота пройому),
  • висота перемички над прорізом,
  • матеріал стін місць кріплення елементів конструктиву воріт,
  • глибина приміщення.
  У процесі здійснення завдання обумовлюються параметри виробу - циклічність роботи воріт (кількість разів відкриття - закриття воріт в день), необхідність автоматизації воріт, системи безпеки і додаткові опції (наявність вбудованої хвіртки в воротах, вікон, панорамного скління полотна воріт ).   Індивідуальний підхід до реалізації проекту конструкторського відділу допоможуть Вам вирішити будь-яку складну задачу. Крім технічного супроводу Вашого проекту компанія Ryterna пропонує послугу візуалізації полотна воріт в пройомі, що найбільш зацікавить замовника для приватного сектора. Візуалізація допоможе визначитися в більшому асортименті панелей і колірній гамі. Дана послуга дозволить побачити , як Ваші ворота будуть виглядати в фасаді гаража і наскільки вони гармонійно вписуються в екстер'єр будинку . Для цього необхідно лише надати фото пройому, де планується установка воріт.
   Все це дасть Вам можливість в короткі терміни зробити правильний вибір конструктиву і зовнішнього вигляду гаражних воріт від компанії Ryterna.

За усіма питаннями звертатися,
 
Регіональний менеджер:

Домарецький Сергій

тел: /067/ 332-85-87

e-mail: domik0180@ukr.net.

 Фото монтажів (вибіркові):Регіональний менеджер:

Домарецький Сергій

тел: /067/ 332-85-87

e-mail: domik0180@ukr.net.


=============================