..

Інформаційний блок

Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Покрівельні матеріали Ковель Осінній розпродаж !!! Послуги спецтехніки Купити котел Розцінки на послуги СПА Натяжна стеля Гаражні ворота Фірма «СТИЛЬ ДАХ» Виготовлення та встановлення пам'ятників у Ковелі Автозапчастини для іномарок з Польщі Курси у Ковелі Вхідні двері Ковель Купити металопластикові вікна Інтернет магазин «Профлайн»


   Інтернет магазин «Профлайн», це саме те місце де ви зможете не тільки придбати якісну садову техніку, а й отримати кваліфіковану консультацію менеджерів та продавців закладу – справжніх професіоналів своєї справи.

  Доставка здійснюється по всій території України кур’єрською службою «Нова Пошта». Список відділень даної транспортної компанії доступний для перегляду на сайті http://novaposhta.ua/, де ви також зможете відслідкувати стан доставки вашого замовлення по номеру декларації.

  На весь товар, який реалізується через наш інтернет-магазин, надається офіційна гарантія виробника у повній відповідності до закону України "Про захист прав споживачів".

Контакти:

    м. Луцьк, вул. Шопена, 2

    +38(066) 615-40-45
    +38(067) 334-13-23
    +38 (0332) 72-28-13


    profline.lutsk@gmail.com