Інформаційний блок

Натяжні стелі Малюкам Послуги електрика в Ковелі Дрова, торфобрикет Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Автономера Bobcat 331 та Doosan 450 ремонт двигунів та ходової Буріння свердловин на воду Фірма «СТИЛЬ ДАХ» Щебінь БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН Рекламна крамничка Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення Віндор Магазин «БудМаркет» магазин KERSAN Ринви та комплектуючі
Набридло платити за газ?

Тепловий насос - твій шлях до енергонезалежності!
 • Консультація, проектування.
 • Гарантія
 • Продаж
 • Кредитна програма.
 Більше інформації на нашому сайті

або за телефоном
 
096-501-40-49, 095-114-00-95


 
  Теплові насоси - це компактні економічні та екологічно чисті системи опалення, що дозволяють отримувати тепло для гарячого водопостачання та опалення будинку за рахунок використання тепла грунту і земних надр, шляхом перенесення його до теплоносія з більш високою температурою.
 
   Принцип роботи теплового насоса схожий з принципом роботи звичайного побутового холодильника. Тепловий насос збирає енергію води, землі або повітря і передає її в систему опалення будинку.
 
   Теплові насоси використовуються вже близько ста років і мають просту, надійну конструкцію. З ростом цін на паливо і електроенергію, а також через зміну екологічних вимог збільшилося використання теплових насосів в якості опалювальних системи в будинках. Використовуючи тепловий насос дві третини опалювальної енергії можна отримати безкоштовно з природи і тільки одну третину за рахунок електроенергії.
 
   Ефективність теплового насоса може бути і вище. Вона істотно залежить від температури води, яка використовується в якості джерела тепла. Застосування різних джерел тепла (одночасно або по черзі) в залежності від сезонна і температури джерел тепла дозволяє досягати максимальної ефективності в роботі теплових насосів. Теплові насоси мають великий термін служби до капітального ремонту (до 20 опалювальних сезонів) і працюють повністю в автоматичному режимі. Обслуговування установок полягає в сезонному технічному огляді та періодичному контролі режиму роботи.

Купити тепловий насос
 • Консультація, проектування.
 • Гарантія
 • Продаж
 • Кредитна програма.
 
096-501-40-49, 095-114-00-95
=============