Інформаційний блок

«Інвестор Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Ринви та комплектуючі Магазин «МастерПол» Classic АвтоSHOP Натяжні потолки. Ковель Віндор Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Перетяжка мебелі Ковель Послуги спецтехніки Житловий комплекс Cвердловини на воду Натяжна стеля Ковані Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Послуги спецтехніки Послуги електрика в Ковелі Автономера
Набридло платити за газ?

Тепловий насос - твій шлях до енергонезалежності!
  • Консультація, проектування.
  • Гарантія
  • Продаж
  • Кредитна програма.
 Більше інформації на нашому сайті

або за телефоном
 
096-501-40-49, 095-114-00-95


 
  Теплові насоси - це компактні економічні та екологічно чисті системи опалення, що дозволяють отримувати тепло для гарячого водопостачання та опалення будинку за рахунок використання тепла грунту і земних надр, шляхом перенесення його до теплоносія з більш високою температурою.
 
   Принцип роботи теплового насоса схожий з принципом роботи звичайного побутового холодильника. Тепловий насос збирає енергію води, землі або повітря і передає її в систему опалення будинку.
 
   Теплові насоси використовуються вже близько ста років і мають просту, надійну конструкцію. З ростом цін на паливо і електроенергію, а також через зміну екологічних вимог збільшилося використання теплових насосів в якості опалювальних системи в будинках. Використовуючи тепловий насос дві третини опалювальної енергії можна отримати безкоштовно з природи і тільки одну третину за рахунок електроенергії.
 
   Ефективність теплового насоса може бути і вище. Вона істотно залежить від температури води, яка використовується в якості джерела тепла. Застосування різних джерел тепла (одночасно або по черзі) в залежності від сезонна і температури джерел тепла дозволяє досягати максимальної ефективності в роботі теплових насосів. Теплові насоси мають великий термін служби до капітального ремонту (до 20 опалювальних сезонів) і працюють повністю в автоматичному режимі. Обслуговування установок полягає в сезонному технічному огляді та періодичному контролі режиму роботи.

Купити тепловий насос
  • Консультація, проектування.
  • Гарантія
  • Продаж
  • Кредитна програма.
 
096-501-40-49, 095-114-00-95
=============