Інформаційний блок

Bobcat 331  та  Doosan 450  ремонт двигунів та ходової Буріння свердловин на воду Фірма «СТИЛЬ ДАХ» Щебінь БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН Перетяжка мебелі Ковель «Моноліт» - пам'ятники і надгробки Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення Віндор Магазин «БудМаркет» магазин KERSAN Ринви та комплектуючі Classic АвтоSHOP Натяжні стелі

Двері вхідні та міжкімнатні

 

Найбільший вибір вхідних та міжкімнатних дверей з Польщі!!!

Магазин “Олімп”

м. Ковель, вул. Ярослава Мудрого 46.

Тел. 050-378-29-68

Тел. 098-258-08-80

e-mail: olimpkovel@gmail.com

 Магазин “Олімп” пропонує придбати якісну продукцію від польських виробників марок: KMT, DRE, Doorsy, Erkado, Pol-Skone та ін. Маємо величезний вибір гарних і оригінальних моделей за ціною виробника. Вони являють собою каркас-раму з соснового бруса, облицьовану «штучним деревом» - MDF.

  Усередині - поглинає шум і підсилює геометрію стільниковий наповнювач. Красивий зовнішній вигляд (як правило, рисунок деревяної текстури світлої або тонованої середземноморської ліщини, темно-шоколадної деревини венге) забезпечує зовнішнє покриття з тонкої полімерної плівки..  Також можливо підібрати двері для ванної та туалету з врахуванням конструкційних вентиляційних каналів. Як вже було зазначено, польські двері міцніші і довговічніші, повністю покриті якісним полімером, який надійно захищає їх від впливу вологи, запахів та інтенсивної експлуатації.

  Звичайно, за клієнтом завжди залишається право вибору: в магазині і на складах можна так само купити недорогі, виготовлені нашими колегами, міжкімнатні двері з Польщі. Всі провідні виробники представлені на наших стелажах і у виставкових залах. Ціни на міжкімнатні двері у Ковелі є теж вельме привабливими.

  Ми не просто продаємо двері, у нас є все необхідне для їх інтеграції в ваш інтер'єр:
  • короба,
  • лиштви,
  • арки,
  • петлі,
  • найширший асортимент дверних ручок і замків.
  Величезний вибір нових моделей вхідних дверей марки КМТ.  Співпраця з декількома великими постачальниками дозволяє нам сформувати великий асортимент і запропонувати низькі ціни на міжкімнатні двері від виробника в Україні. За цими показниками ми впевнено займаємо лідируючі позиції на ринку міжкімнатні дверей.

За усіма питаннями звертатися,

Магазин “Олімп”

м. Ковель, вул. Ярослава Мудрого 46.

Тел. 050-378-29-68

Тел. 098-258-08-80

e-mail: olimpkovel@gmail.com
Вхідні двері:

.Міжкімнатні двері:


Магазин “Олімп”

м. Ковель, вул. Ярослава Мудрого 46.

Тел. 050-378-29-68

Тел. 098-258-08-80

e-mail: olimpkovel@gmail.com