Інформаційний блок

Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення Віндор Магазин «БудМаркет» Ринви та комплектуючі Натяжні стелі Декоративна штукатурка Classic Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Послуги спецтехніки Житловий комплекс ВАРШАВСЬКИЙ Интернет магазин мебели Автомастер Теплові Ковані Натяжна стеля Фірма «СТИЛЬ ДАХ» БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН

Двері вхідні та міжкімнатні

 

Найбільший вибір вхідних та міжкімнатних дверей з Польщі!!!

Магазин “Олімп”

м. Ковель, вул. Ярослава Мудрого 46.

Тел. 050-378-29-68

Тел. 098-258-08-80

e-mail: olimpkovel@gmail.com

 Магазин “Олімп” пропонує придбати якісну продукцію від польських виробників марок: KMT, DRE, Doorsy, Erkado, Pol-Skone та ін. Маємо величезний вибір гарних і оригінальних моделей за ціною виробника. Вони являють собою каркас-раму з соснового бруса, облицьовану «штучним деревом» - MDF.

  Усередині - поглинає шум і підсилює геометрію стільниковий наповнювач. Красивий зовнішній вигляд (як правило, рисунок деревяної текстури світлої або тонованої середземноморської ліщини, темно-шоколадної деревини венге) забезпечує зовнішнє покриття з тонкої полімерної плівки..  Також можливо підібрати двері для ванної та туалету з врахуванням конструкційних вентиляційних каналів. Як вже було зазначено, польські двері міцніші і довговічніші, повністю покриті якісним полімером, який надійно захищає їх від впливу вологи, запахів та інтенсивної експлуатації.

  Звичайно, за клієнтом завжди залишається право вибору: в магазині і на складах можна так само купити недорогі, виготовлені нашими колегами, міжкімнатні двері з Польщі. Всі провідні виробники представлені на наших стелажах і у виставкових залах. Ціни на міжкімнатні двері у Ковелі є теж вельме привабливими.

  Ми не просто продаємо двері, у нас є все необхідне для їх інтеграції в ваш інтер'єр:
  • короба,
  • лиштви,
  • арки,
  • петлі,
  • найширший асортимент дверних ручок і замків.
  Величезний вибір нових моделей вхідних дверей марки КМТ.  Співпраця з декількома великими постачальниками дозволяє нам сформувати великий асортимент і запропонувати низькі ціни на міжкімнатні двері від виробника в Україні. За цими показниками ми впевнено займаємо лідируючі позиції на ринку міжкімнатні дверей.

За усіма питаннями звертатися,

Магазин “Олімп”

м. Ковель, вул. Ярослава Мудрого 46.

Тел. 050-378-29-68

Тел. 098-258-08-80

e-mail: olimpkovel@gmail.com
Вхідні двері:

.Міжкімнатні двері:


Магазин “Олімп”

м. Ковель, вул. Ярослава Мудрого 46.

Тел. 050-378-29-68

Тел. 098-258-08-80

e-mail: olimpkovel@gmail.com