Інформаційний блок

Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » ДеЛайт - Ковель Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» У ВАСИЛЯ / Кондиціонери, вентиляція, опалення Євро Вікна Ковель Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Віконний майстер Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Житловий комплекс автоматичні системи поливу

Віконний майстер

095-07-55-601 | 067-953-71-98

Ми допоможемо Вам швидко та якісно усунути типові несправності металопластикових вікон:

Регулювання фурнітури металопластикових вікон


  Під час довготривалої експлуатації металопластикових вікон можуть виникати такі проблеми:
  • Затирання однієї, або декількох стулок
  • Нещільне прилягання стулки до рами
  • Продування вікна через нещільності
Усунути дані проблеми можна за допомогою додаткового регулювання віконної ф-ри. Віконний майстер – це швидке рішення при ремонті металопластикових вікон у Ковелі. За помірну ціну – ви отримуєте професійне відновлення коректної роботи віконних конструкцій.
 
Заміна пошкодженої фурнітури


  Віконний майстер
– допоможе відновити працездатність пошкодженої фурнітури шляхом її повної, або часткової заміни на відповідний аналог. В найкоротші терміни ми зможемо замінити або встановити нову віконну фурнітуру у Ковелі.

 
Заміна ущільнювачів металопластикових вікон  При тривалій експлуатації віконних конструкцій, найбільш відповідальний її елемент – гумовий ущільнювач зазнає дуже різких навантажень:
  • Перепади температури (зима, літо)
  • Шквалистий вітер
  • Сильний дощ і злива
І не заважаючи на всі зміни погодних умов, він повинен захищати оселю від потрапляння зайвої вологи та різкого перепаду температури. Гумовий ущільнювач з часом старіє і вже не може в повній мірі виконувати свою безпосередню роботу, тому ми можемо відновити герметичність вікна лише повною заміною гумового ущільнювача на більш сучасний – гумово-каучуковий, або еластичний ПВХ ущільнювач.
Віконний майстер – здійснює швидку заміну ущільнень вікон та інших металопластикових конструкцій у Ковелі.
 
Заміна та модернізація склопакетів
 


  Віконний майстер – здійснює виготовлення та заміну пошкоджених склопакетів та їх модернізацію у Ковелі
.
Під модернізацією склопакетів розуміється заміна існуючого склопакета на сучасний склопакет такої ж самої товщини з покращеними теплотехнічними характеристиками:
  • Енергозберігаючий склопакет
  • Склопакет заповнений інертним газом (аргон, криптон)
  • Склопакет з мультифункціональним склом (SOLAR)
Шляхом заміни існуючого склопакета на більш сучасний – можна суттєво покращити теплові і енергозберігаючі характеристики вікна при незначних фінансових затратах і швидкому виконанні ремонтних робіт. Основна перевага – це відсутність супутніх ремонтних робіт з відновлення відкосів, які неминуче виникають при заміні металопластикових вікон на нові.
 
Теплий монтаж дверей та вікон

  Віконний майстер – здійснює теплий монтаж вікон та дверей у Ковелі.

  Теплий монтаж включає в себе облаштування тришарового монтажного шва, згідно ДСТУ Б В.2.6-79: 2009 «Шви монтажних вузлів примикання віконного блока до стіни. Загальні технічні умови. При такому монтажі вікон монтажний шов герметизується всередині приміщення за допомогою пароізоляційних стрічок, або акрилового герметика СТІЗ-В, зовні – герметизація проводиться за допомогою гідроізоляційних паропроникних стрічок, або паропропускаючого герметика СТІЗ-А. Одним з варіантів тришарового з’єднувального шва є монтаж вікна на стрічку ТРІО ПСУЛ. При такому варіанті монтажу піна монтажна не використовується, все властивості тришарового монтажного шва реалізовані в одному матеріалі. Тришаровий монтажний шов сертифікований за програмою «Якісний Монтаж».Заміри та виготовлення москітних сіток

  Віконний майстер – здійснює професійні заміри та монтаж москітних сіток у місті Ковелі.


 
 
Обирайте тільки якісний монтажний сервіс.

Віконний майстер – найшвидший ремонт

металопластикових вікон у Ковелі та районі.


095-07-55-601 | 067-953-71-98