Інформаційний блок

Classic АвтоSHOP Натяжні потолки. Ковель Віндор Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Послуги спецтехніки Житловий комплекс Натяжна стеля Ковані Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Послуги електрика в Ковелі Автономера Bobcat 331  та  Doosan 450  ремонт двигунів та ходової  ремонт котлів та колонок


  Четверта державна пожежно-рятувальна частина управління ДСНС України у Волинській області, що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. Міцкевича, 23а надає послуги по виконанню робіт підвищеної небезпеки
1) при вимірюванні параметрів електрообладнання електроустановок, а саме:
  • Вимірювання опору заземлювальних пристроїв.
  • Вимірювання питомого опору ґрунту.
  • Перевірка наявності та стану кіл між заземлювачами й елементами, що заземлюються, з’єднань природних заземлювачів з заземлювальним пристроєм, та з’єднань між головною заземлювальною шиною і провідниками системи зрівнювання потенціалів.
  • Вимірювання опору ізоляції обладнання та апаратів електроустановок.
2) при проведенні електромонтажних робіт, а саме:
  •  монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт машин, механізмів і устаткування підвищеної небезпеки освітлювальних мереж, силових мереж та електрообладнання.
3) при комплексному обслуговуванні об’єктів, а саме:
  •  обстеження ремонт та чищення димарів.
А також надає послуги і виконання робіт протипожежного призначення, а саме технічне обслуговування та перезарядку первинних засобів пожежогасіння  (порошкових вогнегасників).
Контактні номера телефонів

099-611-40-18,  097-854-18-99,  099-954-63-62,  096-854-70-76.