..

Інформаційний блок

Послуги електрика в Ковелі Автономера Bobcat 331  та  Doosan 450 коропове харчування  ремонт двигунів та ходової Classic  ремонт котлів та колонок Євро Вікна Ковель Фірма «СТИЛЬ ДАХ» Щебінь Все для води та опалення Таксі Ковель - Свитязь Купити двері у Ковелі Кондиціонери, вентиляція, опалення «БудХауз - будматеріали» Буріння свердловин на воду Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні потолки. Ковель Блоки Купити кондиціонер у Ковелі Гаражні ворота у Ковелі «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

  Четверта державна пожежно-рятувальна частина управління ДСНС України у Волинській області, що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. Міцкевича, 23а надає послуги по виконанню робіт підвищеної небезпеки
1) при вимірюванні параметрів електрообладнання електроустановок, а саме:
  • Вимірювання опору заземлювальних пристроїв.
  • Вимірювання питомого опору ґрунту.
  • Перевірка наявності та стану кіл між заземлювачами й елементами, що заземлюються, з’єднань природних заземлювачів з заземлювальним пристроєм, та з’єднань між головною заземлювальною шиною і провідниками системи зрівнювання потенціалів.
  • Вимірювання опору ізоляції обладнання та апаратів електроустановок.
2) при проведенні електромонтажних робіт, а саме:
  •  монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт машин, механізмів і устаткування підвищеної небезпеки освітлювальних мереж, силових мереж та електрообладнання.
3) при комплексному обслуговуванні об’єктів, а саме:
  •  обстеження ремонт та чищення димарів.
А також надає послуги і виконання робіт протипожежного призначення, а саме технічне обслуговування та перезарядку первинних засобів пожежогасіння  (порошкових вогнегасників).
Контактні номера телефонів

099-611-40-18,  097-854-18-99,  099-954-63-62,  096-854-70-76.