..

Інформаційний блок

Фірма «СТИЛЬ ДАХ» Щебінь Професійний масаж Все для води та опалення Ортопедичні матраци VIKNAROFF Дитячий розважальний центр Купити двері у Ковелі Натяжні потолки. Ковель Буріння свердловин на воду Професійна виїзна хімчистка Шашлик Послуги навантажувачем Manitou Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Блоки «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Лазня. Оздоровчий чан.. Послуги евакуатора. «Інвестор Натяжні стелі Штукатурка Магазин «БудМаркет» Ринви та комплектуючі

  Четверта державна пожежно-рятувальна частина управління ДСНС України у Волинській області, що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. Міцкевича, 23а надає послуги по виконанню робіт підвищеної небезпеки
1) при вимірюванні параметрів електрообладнання електроустановок, а саме:
  • Вимірювання опору заземлювальних пристроїв.
  • Вимірювання питомого опору ґрунту.
  • Перевірка наявності та стану кіл між заземлювачами й елементами, що заземлюються, з’єднань природних заземлювачів з заземлювальним пристроєм, та з’єднань між головною заземлювальною шиною і провідниками системи зрівнювання потенціалів.
  • Вимірювання опору ізоляції обладнання та апаратів електроустановок.
2) при проведенні електромонтажних робіт, а саме:
  •  монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт машин, механізмів і устаткування підвищеної небезпеки освітлювальних мереж, силових мереж та електрообладнання.
3) при комплексному обслуговуванні об’єктів, а саме:
  •  обстеження ремонт та чищення димарів.
А також надає послуги і виконання робіт протипожежного призначення, а саме технічне обслуговування та перезарядку первинних засобів пожежогасіння  (порошкових вогнегасників).
Контактні номера телефонів

099-611-40-18,  097-854-18-99,  099-954-63-62,  096-854-70-76.