Інформаційний блок

БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Заточка Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Bobcat 331  та  Doosan 450 Послуги самохідного бетонозмішувача Послуги екскаватором САТ, KOMATSU  ремонт котлів та колонок Спеціалізований магазин СпрінтерОк Щебінь Все для води та опалення VIKNAROFF Ортопедичні матраци Натяжні потолки. Ковель
Електромонтажні роботи. Ковель.
  Виконую електромонтажні роботи комплексно в новобудовах (монтаж електро провід, встановлення щитів з різними видами захисту, роблю ЗАЗЕМЛЕННЯ).

  Виконую комплексні електромонтажні роботи в ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДІВЛЯХ
Монтування кабелю проводиться в захисних МЕТАЛОРУКАВАХ.

  В будинках з ДЕРЕВЯНОГО БРУСА можливе одразу встановлення за вашим бажанням комплектуючих вимикачів та освітлення.  Виконую частичну та повну заміну електро проводки.

  МОНТАЖ різноманітних видів ОСВІТЛЕННЯ та LED освітлення КУХОННИХ робочих зон та інше.

  МОНТАЖ приборів, таких як ДУХОВА ПЛИТА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА та інші.

  Встановлюю електро підігрів підлоги з різними видами регуляторів, які мають в собі різноманітні види програмування.


тел. 068-837-06-03
тел. 068-837-06-03