Інформаційний блок

Розцінки на послуги СПА ТПК Арсен - продажа автомобильних, грузовых и сельхоз шин Деревяні сходи Ковель Доставка щебня ТПК Арсен Виготовлення та встановлення пам'ятників Натяжна стеля Фірма «СТИЛЬ ДАХ» Парковий Квартал Виготовлення та встановлення пам'ятників у Ковелі Ковка магазині товарів з Європи Купити металопластикові вікна Продаж профнастилу, металочерепиці, металопрокату Пасажирські перевезення автобусом Переваги житлового комплексу Цифрове супутникове телебачення Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення

Сходи на замовлення у Ковелі.тел. 099-40-85-311,  073-098-32-10

  Вам потрібно купити сходи, але ще не визначилися з вибором? Тоді Ви зайшли за адресою! Ми займаємось виготовленням під замовлення і продажем міжповерхових сходів у Ковелі з цінних порід дерева.

  Завдяки своїм чудовим естетичним якостям дерев'яні сходи користуються широкою популярністю. Вони зможуть прикрасити будь-який будинок або квартиру і створять дійсно комфортабельну атмосферу. Деревина - це міцний матеріал, довговічний і стійкий до впливів навколишнього середовища. Найбільшого поширення набули сходи з модрини, дуба, ясена або бука, вони мають високу якість і надійні в експлуатації.
Переваги нашої продукції:
  • екологічні чисті матеріали;
  • висока міцність і тривалий термін використання;
  • легкість і зручність установки;
  • відносно низькі ціни.
Наші роботи:
 
тел.     099-40-85-311,   073-098-32-10