..

Інформаційний блок

Перетяжка мебелі Ковель Магазин «Ас-Буд» Автозапчастини для іномарок з Польщі Послуги електрика в Ковелі Купити металопластикові вікна Запчастини для мопедів Проведенню дитячих свят мінеральні добрива Продаж профнастилу, металочерепиці Ремонт побутової техніки Буріння свердловин на воду Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опаленняСходи на замовлення у Ковелі.тел. 099-40-85-311,  073-098-32-10

  Вам потрібно купити сходи, але ще не визначилися з вибором? Тоді Ви зайшли за адресою! Ми займаємось виготовленням під замовлення і продажем міжповерхових сходів у Ковелі з цінних порід дерева.

  Завдяки своїм чудовим естетичним якостям дерев'яні сходи користуються широкою популярністю. Вони зможуть прикрасити будь-який будинок або квартиру і створять дійсно комфортабельну атмосферу. Деревина - це міцний матеріал, довговічний і стійкий до впливів навколишнього середовища. Найбільшого поширення набули сходи з модрини, дуба, ясена або бука, вони мають високу якість і надійні в експлуатації.
Переваги нашої продукції:
  • екологічні чисті матеріали;
  • висока міцність і тривалий термін використання;
  • легкість і зручність установки;
  • відносно низькі ціни.
Наші роботи:
 
тел.     099-40-85-311,   073-098-32-10