..

Інформаційний блок

Ринви та комплектуючі Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Автомобілі з США Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Classic Віндор Світ сайдінгу. «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Житловий комплекс Ідеальний ремонт Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Електромонтажні роботи Шліфування, циклювання підлоги, паркету Послуги навантажувачем Manitou Блоки МКС Партнери. Адвокатське об’єднання Натяжна стеля Ковані Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Послуги спецтехніки Автономера  ремонт двигунів та ходової Bobcat 331  та  Doosan 450 Дитяча ігрова кімната. Cвердловини на воду Фітнес для мозку Послуги екскаватором САТ, KOMATSU домашня випічка Гаражні ворота
 
Комплексний відпочинок.

Лазня. Оздоровчий чан.

смт. Люблинець тел. (067) 714-77-14

тел.
(099) 082-56-65

  
  Якщо Ви хочете гарно та корисно в колі сім'ї та друзів провести вихідні чи святкові дні, тоді на Вас чекає комплексний відпочинок у нашому закладі, що знаходиться в смт. Люблинець.

  До Ваших послуг: Лазня на дровах, оздоровче купання в чані.

  Купання в чанах, це один з найпопулярніших видів оздоровлення. Головна перевага, яку Ви отримаєте завдякі купанню в чані, це можливість позбавитися від втоми і депресії, забути про стреси, подолати нервові розлади, а головне чудово виспатися. Люди помітили, що регулярне відвідування чана, значно знижує ризик простудних захворювань і підсилює захисні властивості організму.


Комплексний відпочинок.

Лазня. Оздоровчий чан.

смт. Люблинець тел. (067) 714-77-14

тел. (099) 082-56-65