Інформаційний блок

Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі
 
Комплексний відпочинок.

Лазня. Оздоровчий чан.

смт. Люблинець тел. (067) 714-77-14

тел.
(099) 082-56-65

  
  Якщо Ви хочете гарно та корисно в колі сім'ї та друзів провести вихідні чи святкові дні, тоді на Вас чекає комплексний відпочинок у нашому закладі, що знаходиться в смт. Люблинець.

  До Ваших послуг: Лазня на дровах, оздоровче купання в чані.

  Купання в чанах, це один з найпопулярніших видів оздоровлення. Головна перевага, яку Ви отримаєте завдякі купанню в чані, це можливість позбавитися від втоми і депресії, забути про стреси, подолати нервові розлади, а головне чудово виспатися. Люди помітили, що регулярне відвідування чана, значно знижує ризик простудних захворювань і підсилює захисні властивості організму.


Комплексний відпочинок.

Лазня. Оздоровчий чан.

смт. Люблинець тел. (067) 714-77-14

тел. (099) 082-56-65