..

Інформаційний блок

Буріння свердловин на воду Ремонт побутової техніки Цифрове супутникове телебачення Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Покрівельні матеріали Ковель Осінній розпродаж !!! Послуги спецтехніки Купити котел Розцінки на послуги СПА Натяжна стеля


Пасажирські перевезення автобусом.
   Компанія KOMFFORT EXPRESS надає послуги з пасажирських перевезень з Ковеля, Волинської області по Україні та за кордоном. Ми постійно розвиваємось у бік поліпшення якості наданих послуг.

  На відміну від інших компаній, ми здатні організувати пасажирські перевезення в будь-якому напрямку. Автопарк нашої компанії досить різноманітний для того, щоб задовольнити будь-які потреби клієнтів: від мінівенів і мікроавтобусів, до великих міжміських автобусів, оснащених всім необхідним: кондиціонером, DVD, ременями безпеки, мікрофоном. Ми постійно організовуємо екскурсії по визначних пам'ятках міст України.

м. Ковель, вул. Сагайдачного 10 (навпроти автовокзалу)

+38 097 440 17 31

+38 095 8 777 243

+38 063 629 16 44


Детальніше на сайті    http://comexp.com.uaПасажирські перевезення мікроавтобусами

  Якщо Вам необхідний сучасний і комфортабельний транспорт для колективної поїздки, святкування весілля, трансферу в аеропорт, перевезення дітей або для будь-яких інших заходів, ми раді будемо Вам його надати!

  Ми використовуємо тільки технічно справний транспорт. Ви визначаєте, який вид пасажирських перевезень вам потрібен, а ми надаємо кваліфікованого водія з автотранспортом. У нас працюють тільки досвідчені водії з багаторічним стажем.

   Оренда наших мікроавтобусів дозволить уникнути багатьох сюрпризів, які може піднести місто. У нашому автопарку - тільки сучасний транспорт. Крім цього, всі мікроавтобуси проходять своєчасні профілактичні заходи та ремонтні роботи. Такий високий сервіс дає впевненість нашим клієнтам в тому, що вони замовляють надійний автомобіль, який не доведеться ремонтувати прямо посеред дороги.

Хочете заощадити час і кошти?

KOMFFORT EXPRESS - оперативно, надійно, вигідно!