Інформаційний блок

Ринви та комплектуючі Вхідні двері Ковель Послуги спецтехніки Лімузін Покрівельні матеріали Ковель Ремонт побутової техніки Арсен - пінопласт Купити котел Розцінки на послуги СПА Пасажирські перевезення автобусом ТПК Арсен - продажа автомобильних и сельхоз шин Деревяні сходи Ковель Вироби з натурального каменю ТПК Арсен Натяжна стеля Фірма «СТИЛЬ ДАХ» Виготовлення та встановлення пам'ятників у Ковелі Автозапчастини для іномарок з Польщі Купити металопластикові вікна
Пасажирські перевезення автобусом.
   Компанія KOMFFORT EXPRESS надає послуги з пасажирських перевезень з Ковеля, Волинської області по Україні та за кордоном. Ми постійно розвиваємось у бік поліпшення якості наданих послуг.

  На відміну від інших компаній, ми здатні організувати пасажирські перевезення в будь-якому напрямку. Автопарк нашої компанії досить різноманітний для того, щоб задовольнити будь-які потреби клієнтів: від мінівенів і мікроавтобусів, до великих міжміських автобусів, оснащених всім необхідним: кондиціонером, DVD, ременями безпеки, мікрофоном. Ми постійно організовуємо екскурсії по визначних пам'ятках міст України.

Пасажирські перевезення мікроавтобусами

  Якщо Вам необхідний сучасний і комфортабельний транспорт для колективної поїздки, святкування весілля, трансферу в аеропорт, перевезення дітей або для будь-яких інших заходів, ми раді будемо Вам його надати!

  Ми використовуємо тільки технічно справний транспорт. Ви визначаєте, який вид пасажирських перевезень вам потрібен, а ми надаємо кваліфікованого водія з автотранспортом. У нас працюють тільки досвідчені водії з багаторічним стажем.

   Оренда наших мікроавтобусів дозволить уникнути багатьох сюрпризів, які може піднести місто. У нашому автопарку - тільки сучасний транспорт. Крім цього, всі мікроавтобуси проходять своєчасні профілактичні заходи та ремонтні роботи. Такий високий сервіс дає впевненість нашим клієнтам в тому, що вони замовляють надійний автомобіль, який не доведеться ремонтувати прямо посеред дороги.

Хочете заощадити час і кошти? KOMFFORT EXPRESS - оперативно, надійно, вигідно!