Інформаційний блок

Купити кондиціонер Автозапчастини для іномарок з Польщі Послуги електрика в Ковелі Купити металопластикові вікна Запчастини для мопедів Продаж профнастилу, металочерепиці Bobcat 331  та  Doosan 450 Ремонт побутової техніки Буріння свердловин на воду Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення ЕКО-МОТЕЛЬ Віндор #PIZZA #KINO #KINOKOVEL Проведенню дитячих свят


Пасажирські перевезення автобусом.
   Компанія KOMFFORT EXPRESS надає послуги з пасажирських перевезень з Ковеля, Волинської області по Україні та за кордоном. Ми постійно розвиваємось у бік поліпшення якості наданих послуг.

  На відміну від інших компаній, ми здатні організувати пасажирські перевезення в будь-якому напрямку. Автопарк нашої компанії досить різноманітний для того, щоб задовольнити будь-які потреби клієнтів: від мінівенів і мікроавтобусів, до великих міжміських автобусів, оснащених всім необхідним: кондиціонером, DVD, ременями безпеки, мікрофоном. Ми постійно організовуємо екскурсії по визначних пам'ятках міст України.

м. Ковель, вул. Сагайдачного 10 (навпроти автовокзалу)

+38 097 440 17 31

+38 095 8 777 243

+38 063 629 16 44


Детальніше на сайті    http://comexp.com.uaПасажирські перевезення мікроавтобусами

  Якщо Вам необхідний сучасний і комфортабельний транспорт для колективної поїздки, святкування весілля, трансферу в аеропорт, перевезення дітей або для будь-яких інших заходів, ми раді будемо Вам його надати!

  Ми використовуємо тільки технічно справний транспорт. Ви визначаєте, який вид пасажирських перевезень вам потрібен, а ми надаємо кваліфікованого водія з автотранспортом. У нас працюють тільки досвідчені водії з багаторічним стажем.

   Оренда наших мікроавтобусів дозволить уникнути багатьох сюрпризів, які може піднести місто. У нашому автопарку - тільки сучасний транспорт. Крім цього, всі мікроавтобуси проходять своєчасні профілактичні заходи та ремонтні роботи. Такий високий сервіс дає впевненість нашим клієнтам в тому, що вони замовляють надійний автомобіль, який не доведеться ремонтувати прямо посеред дороги.

Хочете заощадити час і кошти?

KOMFFORT EXPRESS - оперативно, надійно, вигідно!