Інформаційний блок

Розцінки на послуги СПА ТПК Арсен - продажа автомобильних, грузовых и сельхоз шин Деревяні сходи Ковель Доставка щебня ТПК Арсен Виготовлення та встановлення пам'ятників Натяжна стеля Фірма «СТИЛЬ ДАХ» Парковий Квартал Виготовлення та встановлення пам'ятників у Ковелі Ковка магазині товарів з Європи Купити металопластикові вікна Продаж профнастилу, металочерепиці, металопрокату Пасажирські перевезення автобусом Переваги житлового комплексу Цифрове супутникове телебачення Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення
Пасажирські перевезення автобусом.
   Компанія KOMFFORT EXPRESS надає послуги з пасажирських перевезень з Ковеля, Волинської області по Україні та за кордоном. Ми постійно розвиваємось у бік поліпшення якості наданих послуг.

  На відміну від інших компаній, ми здатні організувати пасажирські перевезення в будь-якому напрямку. Автопарк нашої компанії досить різноманітний для того, щоб задовольнити будь-які потреби клієнтів: від мінівенів і мікроавтобусів, до великих міжміських автобусів, оснащених всім необхідним: кондиціонером, DVD, ременями безпеки, мікрофоном. Ми постійно організовуємо екскурсії по визначних пам'ятках міст України.

Пасажирські перевезення мікроавтобусами

  Якщо Вам необхідний сучасний і комфортабельний транспорт для колективної поїздки, святкування весілля, трансферу в аеропорт, перевезення дітей або для будь-яких інших заходів, ми раді будемо Вам його надати!

  Ми використовуємо тільки технічно справний транспорт. Ви визначаєте, який вид пасажирських перевезень вам потрібен, а ми надаємо кваліфікованого водія з автотранспортом. У нас працюють тільки досвідчені водії з багаторічним стажем.

   Оренда наших мікроавтобусів дозволить уникнути багатьох сюрпризів, які може піднести місто. У нашому автопарку - тільки сучасний транспорт. Крім цього, всі мікроавтобуси проходять своєчасні профілактичні заходи та ремонтні роботи. Такий високий сервіс дає впевненість нашим клієнтам в тому, що вони замовляють надійний автомобіль, який не доведеться ремонтувати прямо посеред дороги.

Хочете заощадити час і кошти? KOMFFORT EXPRESS - оперативно, надійно, вигідно!