Інформаційний блок

Baby  art Цифрове супутникове телебачення Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення Буріння свердловин на воду Ринви та комплектуючі Вхідні двері Ковель Послуги спецтехніки Покрівельні матеріали Ковель Ремонт побутової техніки Купити котел Розцінки на послуги СПА Пасажирські перевезення автобусом Деревяні сходи Ковель Натяжна стеля Фірма «СТИЛЬ ДАХ»


Підприємство «ДАХПРОФЦЕНТР»

- надійний партнер у Вашому бізнесі!

068-778-93-93,  066-718-50-51 
Продаж профнастилу, металочерепиці, металопрокату,
покрівельних і фасадних матеріалів.

 Наша компанія працює на ринку комплексних поставок пропонує широкий асортимент металопрокату, профнастилу, металочерепиці, покрівельних і фасадних матеріалів, оцинкованої та пофарбованої сталі, кріпильних виробів і багато чого іншого.

 Протягом багатьох років ми працюємо з провідними заводами і комбінатами України і маємо можливість поставляти своїм замовникам якісну і не дорогу продукцію від самих маленьких до великих партій.

 Ми цінуємо і довіряємо нашим постійним клієнтам, надаючи їм розстрочку платежу, гнучку цінову політику і систему знижок.
 
  Основні переваги нашої компанії:

Широка номенклатура
  •  Ми пропонуємо комплексне постачання різних будівельних матеріалів з наших складських комплексів.
Тільки якісна продукція
  •  Наша компанія пропонує тільки сертифіковану продукцію провідних вітчизняних і світових виробників.
Замовлення нестандартних позицій
  •  Якщо клієнту знадобиться виготовити металочерепицю, профнастил, плоский оцинкований або пофарбований лист, якого у нас немає на складі, наша фірма швидко виготовить цей матеріал
Доставка
  •  По Вашій попередній заявці ми можемо організувати доставку матеріалів на Ваш будівельний об'єкт

Швидкий сервіс
  •  Наші менеджери зможуть відповісти на всі Ваші питання про пропонований нами товар. Ми завжди цінуємо наших клієнтів і намагаємося йти їм назустріч
   Працюючи з нами, Ви отримуєте не просто матеріал або послугу, а партнера, який завжди зможе вирішити поставлені Вами завдання!