..

Інформаційний блок

«Інвестор Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Ринви та комплектуючі Магазин «МастерПол» Classic АвтоSHOP Натяжні потолки. Ковель Віндор Перетяжка мебелі Ковель Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Послуги спецтехніки Житловий комплекс Cвердловини на воду Натяжна стеля Ковані Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Послуги спецтехніки «Моноліт» - пам'ятники і надгробки Послуги електрика в Ковелі Автономера Bobcat 331  та  Doosan 450 коропове харчування
Харчування для коропа

---------------


 
  Вироби з ПВА у рибній ловлі стали використовувати не так давно. Використання ПВА матеріалів забезпечує хороший результат риболовлі, так, як вони є повністю прозорими в воді. До того ж ПВА є нешкідливим до зовнішнего середовища.

 Щоб бути повністю впевненим у тому, що насадка знаходиться в правильній точці, та ще й з величезною концентрацією прикормки, рибалки застосовують спеціальні ПВА-пакети, які у нас завжди є в наявності.

 ПВА матеріали для риболовлі є чутливими до вологи, оскільки вони легко розчиняються у воді, не залишаючи запаху біля приманки. Тому зберігати такі вироби слід тільки в закритій або герметичній тарі.

 ПВА нитку і ПВА стрічка застосовуються для насадки бойлів близько гачка, яки також є в асортименті нашого інтернет магазину.
 
Купуйте якісні ПВА матеріали для вашої риболовлі.
 
 

  Інтернет магазин карпового харчування "FISHING DRIVE" був створений нами для всіх, хто серйозно захоплений ловом коропа!  Ми відповідаємо за весь асортимент, який у нас представлений, тому що багато чого не раз було випробувано на водоймах. За великим рахунком, все вже підібрано нами для Вас! На сайті fish.comua.info Ви знайдете для себе:
  • Пеллетс Coppens (Коппенс)
  • Бойли (варені и пилящі)
  • Поп апи(Pop-up)
  • Зернову прикормку
  • ПВА матеріали
  • Ліквіди та діпи
  • Поводковий матеріал
  На нашому сайті до Ваших послуг опція «онлайн-консультант». У режимі реального часу можна задати будь-яке питання нашим консультантам. Не соромтеся задавати будь-які питання!

Інтернет магазин Фішінг Драйв
Україна, Волинска область, м. Ковель.
+38-096-501-40-49
+38-095-114-00-95
os-k@ukr.net