Інформаційний блок

Купити кондиціонер Автозапчастини для іномарок з Польщі Послуги електрика в Ковелі Купити металопластикові вікна Запчастини для мопедів Продаж профнастилу, металочерепиці Bobcat 331  та  Doosan 450 Ремонт побутової техніки Буріння свердловин на воду Купити двері у Ковелі Интернет магазин мебели Кондиціонери, вентиляція, опалення ЕКО-МОТЕЛЬ Віндор #PIZZA #KINO #KINOKOVEL Проведенню дитячих свят


Виготовлення та встановлення пам'ятників
----------

   Художня дизайнерська майстерня по обробці граніту "Studio GRANT" пропонує - виготовлення пам"ятників за індивідуальними ескізами або по моделі з каталогу; великий вибір граніту; висока якість обробки; встановлення та гарантія.

 
 
1. Великий досвід

   Гранітна майстерня "Studio GRANT" займається виготовленням пам'ятників вже більше 10 років, що дозволяє запропонувати Вам високу якість художніх робіт і виробів з граніту при доступних цінах.

2. Гарантія кращої ціни

   "Studio GRANT" працює без посередників і самі є виробниками всієї розміщеної на нашому сайті продукції. Це дозволяє запропонувати Вам доступні ціни при незмінно високій якості.

3. Гарантія подібності портрета

   Гравірування зображень здійснюється художником, за допомогою високотехнологічного обладнання, що гарантує 100% схожість портрета і реалістичність художнього оформлення.

4. Гарантія якості граніту

   "Studio GRANT" працює тільки з якісним натуральним гранітом. Закупівлі каменю здійснюються дрібним оптом, з обов'язковим відбором і оглядом наявного у постачальника граніту нашим фахівцем. Цим повністю виключається наявність неякісного каменю.

5. Гарантія якісної полірування

   "Studio GRANT" гарантує якісне полірування і дзеркальний блиск придбаних у нас виробів, що запобіжить надалі вигоряння на сонці і руйнування граніту.

6. Індивідуальний підхід

   Для кожного замовлення фахівець безкоштовно зробить кілька варіантів макетів пам'ятника, з різною компоновкою художнього оформлення, при необхідності замінить одяг покійного і направить їх для узгодження на e-mail Замовника. Виготовлення надгробного пам'ятника починається тільки після того, як будуть враховані всі нюанси замовлення.

7. Зручний замовлення

   Оформлення замовлення та укладання договору на виготовлення пам'ятника можливо не тільки в пункті прийому замовлень, а й віддалено - по електронній пошті, що буває дуже зручно якщо Ви проживаєте в іншому місті і хочете щоб до часу Вашого приїзду пам'ятник вже був готовий.