..

Інформаційний блок

Ринви та комплектуючі Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Автомобілі з США Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Classic Віндор Світ сайдінгу. «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Житловий комплекс Ідеальний ремонт Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Електромонтажні роботи Шліфування, циклювання підлоги, паркету Послуги навантажувачем Manitou Блоки МКС Партнери. Адвокатське об’єднання Натяжна стеля Ковані Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Послуги спецтехніки Автономера  ремонт двигунів та ходової Bobcat 331  та  Doosan 450 Дитяча ігрова кімната. Cвердловини на воду Фітнес для мозку Послуги екскаватором САТ, KOMATSU домашня випічка Гаражні ворота

ПРОФЕСІЙНИЙ МАСАЖ
 

050 - 061 - 05 - 90
  Моделюючий масаж - дозволяє впоратися з недосконалостями, не вдаючись до ін'єкційної косметології, пластичної хірургії та інших малоприємних процедур. Такий масаж повертає шкірі пружність і гладкість, дозволяє скорегувати контури фігури і овал обличчя.

  Профілактичний масаж - сприяє поліпшенню мікроциркуляції, знімає підвищений м'язовий тонус, прискорює окислювально-обмінні процеси.

  Оздоровчий масаж - допомагає людині розслабитися, зняти нервову напругу, відновити сили і ліквідувати всі негативні наслідки стресу. Він дозволяє позбутися болю в суглобах і м'язах, поліпшити кровообіг і нормалізувати обмін речовин. Кілька сеансів оздоровчого масажу допоможуть нормалізувати артеріальний тиск, зробити сон більш глибоким і спокійним.

  Спортивний масаж - це окремий вид маніпуляції, спрямований на м'язи і суглоби. Він розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя і переносять великі фізичні навантаження.

  Relax-масаж - призводить до загального заспокоєння і приємній релаксації. Під час сеансу проходить занепокоєння, нормалізується кровообіг, швидко зникають будь-які болі, знімається почуття втоми, відновлюється працездатність, поліпшується настрій.

-----