Інформаційний блок

Магазин будматеріалів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » ДеЛайт - Ковель Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Євро Вікна Ковель Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Віконний майстер Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки
Виготовлення та встановлення

пам'ятників на замовлення


Іванов Анатолій Сергійович

тел. 050 992 37 53

тел. 097 789 86 94

Більше на сайті  pamyatnuk.in.uaВиготовлення та встановлення пам'ятників на замовлення
від
Іванова Анатолія Сергійовича
 
 У нас Ви маєте можливість зробити пам'ятник на замовлення. Також у нас діє доставка, встановлення і все це за доступними цінами!
  Зразки ви можете оглянути у нас на сайті. Вироби здійснюються у м. Ковель, а доставка працює на всю Волинську область та з її межуючими регіонами.
  Пам'ятники виготовляються як з кольорового каменю так і з крихти на Ваш вибір. У нас досить великий асортимент щоб задовольнити Ваші вимоги, як по формах виробу, так і по розмірах.
 Можливе обкладання плиткою на Ваш розсуд. Пропонуємо Вам якісні художні роботи: портрети, ікони, пейзажі, тексти та інше .Гарантія виконаних робіт на 5 років!
  Ми працюємо у цій сфері понад 25 років, тому не втрачайте можливості і самі переконайтесь у якості наших робіт, а ми гарантуємо що Ви будете задоволені. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, при виготовленні виробу ми враховуємо всі Ваші потреби і побажання.
  Дізнатися більше про ціни на пам'ятники, монтаж, демонтаж, доставку і художні роботи Ви можете за телефонами або електронною поштою, які вказані у нас на сайті.

Іванов Анатолій Сергійович

тел. 050 992 37 53

тел. 097 789 86 94