Інформаційний блок

Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Машинна штукатурка стін Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Віконний майстер Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Меблі під замовлення Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Житловий комплекс Домашній майстер Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані Продаж профнастилу, металочерепиці Автозапчастини для іномарок з Польщі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Послуги спецтехніки Купити кондиціонер у Ковелі Купити рекуператор у Ковелі
 
Зона відпочинку "Мислина


тел.
  098 777 63 42


instagram  |  facebookЧан на дровах!!! 

Вміщує 6 дорослих чоловік!!!
 


Біля чану є будиночок для відпочинку та застілля
і драбинка в ставок!

Запрошуємо всіх бажаючих відпочити та набратися сил!

098 777 63 42  |  066 777 63 40 
    Ми часто прагнемо нових вражень, шукаючи їх у різних місцях і не замислюючись про те, що і на Волині є достатньо захоплюючих місць, які в змозі подарувати неповторні враження та збагатити новими відчуттями.

   Одним із таких місць, яке бездоганно поєднує гармонічний відпочинок із оздоровчими процедурами для тіла та розуму, є чан, купання в якому вважається чи найпопулярнішим видом оздоровлення.


  Чан в наш час – це місткий чавунний котел, що підігрівається багаттям на дровах. Хоч чани і обгороджені дерев'яними перегородками, але, фактично, вони знаходяться на вулиці. Тому особливо екстремальні відчуття відпочиваючі отримують взимку, коли перебування в котлі чергується із зануренням в крижану воду (басейн, озеро, річка, тощо). Тіло настільки розпарюється, що ніякий холод йому стає не страшний. Чани бувають різних розмірів, можуть наповнюватись мінеральною водою. Багаття прогріває воду в чані поступово, до 40о С. Оскільки слабкий вогонь під котлом постійно підтримується, на дно ємності вкладають камені, які допомагають збалансовувати температуру та не дають відпочиваючим обпекти ноги.

Секрет українського чану полягає:

  У лікувальних властивостях мінеральної води, які по-особливому розкриваються лише при її нагріванні до визначеної температури, та стають справжнім спасінням для хворих м`язів та суглобів, при цьому покращується робота усього опорно-рухового апарату;

  Контрастні водні процедури «тепло-холод» позитивно впливають на судини та шкіру; нормалізують роботу вен, судин, відновлюють нормальний кровообіг.

  Купання у теплій воді на природі може позбавити від стресів, втоми, депресії, безсоння та решти нервових розладів;

  Регулярне відвідування чана суттєво знижує ризик виникнення простудних захворювань;


 
Зона відпочинку "Мислина

тел.  098 777 63 42