..

Інформаційний блок

Декоративна штукатурка «Інвестор Натяжні стелі Ремонт кофеварок Магазин «БудМаркет» Ринви та комплектуючі Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Автомобілі з США Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Житловий комплекс автоматичні системи поливу Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Електромонтажні роботи Шліфування, циклювання підлоги, паркету Послуги навантажувачем Manitou Блоки МКС Партнери. Адвокатське об’єднання Натяжна стеля Ковані Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Послуги спецтехніки Автономера

Як купити авто з США?

  
050-9-160-160
iaai.com copart.com manheim.com

  Стати володарем авто з США без посередників, за ціною на 30% дешевше ринкової, з невеликим пробігом-це реально!!!  Для цього достатньо звернутись до нас, разом вдало вибрати, придбати авто на аукціоні та  дочекатися свого майбутнього чотириколісного друга!

  У кінцеву вартість машини входять такі послуги, як підбір за заданими критеріями, покупка, доставка обраного авто в Україну та його митне оформлення.

  Крім того, клієнту не обов'язково бути жителем Ковеля - всі платежі можна здійснювати дистанційно, а авто отримати в будь-якому іншому місті України!

Деякі варианти вибору:
  Дізнатися ціни на автомобілі в США, доступні на даний момент до продажу, їх пробіг, технічний стан, комплектації, а також переглянути фотографії, Ви можете на сайтах-аукціонах або звернутись в нашу компанію. Ми допоможе Вам швидко ознайомитися з актуальними пропозиціями.

  
050-9-160-160


м. Ковель, вул. Варшавська, 28
Сайти - аукціони
iaai.com copart.com manheim.com