..

Інформаційний блок

 ремонт котлів та колонок Фірма «СТИЛЬ ДАХ» Щебінь Все для води та опалення VIKNAROFF Ортопедичні матраци Купити двері у Ковелі Натяжні потолки. Ковель Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Ринви Монтаж демонтаж покрівлі «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Декоративна штукатурка «Інвестор Натяжні стелі Готель Лісова пісня Магазин «БудМаркет» Ринви та комплектуючі Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Автомобілі з США Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Віндор
Як купити авто з США?

  
050-9-160-160
iaai.com copart.com manheim.com

  Стати володарем авто з США без посередників, за ціною на 30% дешевше ринкової, з невеликим пробігом-це реально!!!  Для цього достатньо звернутись до нас, разом вдало вибрати, придбати авто на аукціоні та  дочекатися свого майбутнього чотириколісного друга!

  У кінцеву вартість машини входять такі послуги, як підбір за заданими критеріями, покупка, доставка обраного авто в Україну та його митне оформлення.

  Крім того, клієнту не обов'язково бути жителем Ковеля - всі платежі можна здійснювати дистанційно, а авто отримати в будь-якому іншому місті України!

Деякі варианти вибору:
  Дізнатися ціни на автомобілі в США, доступні на даний момент до продажу, їх пробіг, технічний стан, комплектації, а також переглянути фотографії, Ви можете на сайтах-аукціонах або звернутись в нашу компанію. Ми допоможе Вам швидко ознайомитися з актуальними пропозиціями.

  
050-9-160-160


м. Ковель, вул. Варшавська, 28
Сайти - аукціони
iaai.com copart.com manheim.com