Інформаційний блок

БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Заточка Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Bobcat 331  та  Doosan 450 Послуги самохідного бетонозмішувача Послуги екскаватором САТ, KOMATSU  ремонт котлів та колонок Спеціалізований магазин СпрінтерОк Щебінь Все для води та опалення VIKNAROFF Ортопедичні матраци Натяжні потолки. Ковель
Як купити авто з США?

  
050-9-160-160
iaai.com copart.com manheim.com

  Стати володарем авто з США без посередників, за ціною на 30% дешевше ринкової, з невеликим пробігом-це реально!!!  Для цього достатньо звернутись до нас, разом вдало вибрати, придбати авто на аукціоні та  дочекатися свого майбутнього чотириколісного друга!

  У кінцеву вартість машини входять такі послуги, як підбір за заданими критеріями, покупка, доставка обраного авто в Україну та його митне оформлення.

  Крім того, клієнту не обов'язково бути жителем Ковеля - всі платежі можна здійснювати дистанційно, а авто отримати в будь-якому іншому місті України!

Деякі варианти вибору:
  Дізнатися ціни на автомобілі в США, доступні на даний момент до продажу, їх пробіг, технічний стан, комплектації, а також переглянути фотографії, Ви можете на сайтах-аукціонах або звернутись в нашу компанію. Ми допоможе Вам швидко ознайомитися з актуальними пропозиціями.

  
050-9-160-160


м. Ковель, вул. Варшавська, 28
Сайти - аукціони
iaai.com copart.com manheim.com