Інформаційний блок

VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT


Продається Таунхаус на 135м2 та 110м2 в котеджному містечку Щасливе, що знаходиться на початку села Городилець.
 
На території містечка є парк з альтанкою, лавочками, смітниками, спортивним та дитячим майданчиками. На території парку діє безкоштовний wi-fi.
 
Неподалік протікає річка Турія до якої веде висипана доріжка від містечка. Біля річки є переодягальня, парасолі та лавочки. 

 
Вся територія закладена бруківкою, огороджена, встановлено камери спостереження.
 
Купуючи будинок ви також отримуєте земельну ділянку на 150м2 та терасу на 16-17,5м2. В будинку повністю зроблено фасадні роботи, а навколо благоустрій. До таунхаусу підведено світло, вода, каналізація, інтернет. 

 
Вам залишається тільки вибрати
планування та зробити внутрішні роботи.
 
Кожен власник будинку має змогу придбати гараж.
 
Купуючи будинок в КМ Щасливе ви отримуєте
безпеку, тишу та комфорт.
 
Більше інформації ви можете знайти на нашому телеграм каналі або зателефонувавши за тел.

050 378 29 77 або  066 720 99 95.