«ТЦК»

Інформаційний блок

Мережа ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Перетяжка «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Продаж профнастилу, металочерепиці Викачка каналізації Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки.


Продається Таунхаус на 135м2 та 110м2 в котеджному містечку Щасливе, що знаходиться на початку села Городилець.
 
На території містечка є парк з альтанкою, лавочками, смітниками, спортивним та дитячим майданчиками. На території парку діє безкоштовний wi-fi.
 
Неподалік протікає річка Турія до якої веде висипана доріжка від містечка. Біля річки є переодягальня, парасолі та лавочки. 

 
Вся територія закладена бруківкою, огороджена, встановлено камери спостереження.
 
Купуючи будинок ви також отримуєте земельну ділянку на 150м2 та терасу на 16-17,5м2. В будинку повністю зроблено фасадні роботи, а навколо благоустрій. До таунхаусу підведено світло, вода, каналізація, інтернет. 
 
Вам залишається тільки вибрати
планування та зробити внутрішні роботи.
 
Кожен власник будинку має змогу придбати гараж.
 
Купуючи будинок в КМ Щасливе ви отримуєте
безпеку, тишу та комфорт.
 
Більше інформації ви можете знайти на нашому телеграм каналі або зателефонувавши за тел.

050 378 29 77 або  066 720 99 95.