Інформаційний блок

Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Натяжні стелі вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Оренда спецтехніки ремонт котлів та колонок Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку

Професійний ремонт

мобільних телефонів та планшетів у Ковелі
 
063-940-77-03 
 
Графік роботи:  з 9.00 до 18.00


   Сервісний центр пропонує увесь діапазон послуг в області ремонту мобільних телефонів, навігаторів, планшетів та іншої компактної електроніки. Наші майстри займаються відновленням мобільних пристроїв будь-яких виробників, включаючи смартфони нового покоління Apple, Nokia, Samsung, Sony, LG, HTC та ін.

   Ми працюємо на цьому ринку з 2008 року, що дозволило накопичити безцінний досвід результативного апаратного та програмного ремонту стільникових телефонів та іншого переносного електронного обладнання. Наявність передового інструментарію, фірмових запчастин визначає сучасні стандарти сервісного обслуговування.


Графік роботи:  з 9.00 до 18.00


Переваги наших клієнтів.
 •  У нашій майстерні ви зможете замовити всі види ремонтних робіт, що проводяться з контролем результатів на кожному етапі.
 • Вам буде запропонована безкоштовна діагностика.
 • У нашому центрі вас порадують мінімальні терміни відновлення несправних пристроїв за допомогою якісних запчастин заводського виробництва.
 • Вам буде надана повноцінна працююча гарантія на відремонтовані вироби.
 • Сьогодні різниця наших розцінок із середньоринковими цінами становить 10-15% на користь замовника


Варіанти ремонту та обслуговування стільникових телефонів

Сьогодні наш сервісний центр виконує весь спектр робіт від заміни роз'ємів до відновлення топології друкованої плати після короткого замикання або залиття водою. Зокрема вам пропонується:
 •     заміна скла, дисплеїв, роз'ємів, динаміків, клавіатури та інших штучних компонентів;
 •     капітальне відновлення архітектури та топології електронних плат з використанням    мультиметра;
 •     вибіркова і тотальна монтажна пайка;
 •     програмний ремонт мобільних телефонів з повною перепрошивкой і можливістю інсталяції нових версій і додатків;
 •     ефективна профілактика всіх типів електронних переносних пристроїв
Професійний ремонт

мобільних телефонів та планшетів у Ковелі
 
063-940-77-03Графік роботи: 
з 9.00 до 18.00