Інформаційний блок

ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА
 
«Клімат Комфорт»

ваш надійний постачальник кліматичної техніки


  Потрібна кліматична техніка для дому? Не знаєте, де можна купити хороші кондиціонери в Ковелі? Хочете купити кондиціонер в магазині недорого з установкою? Компанія «Клімат Комфорт» - ваш надійний постачальник кліматичної техніки від провідних виробників.

  Від правильного монтажа кондиціонера залежить стабільність та якість його роботи, тому ми ніколи не змушуємо клієнтів вирішувати проблему монтажу самостійно.

  «Клімат Комфорт» - компанія повного циклу обслуговування. Як тільки ви вирішите придбати у нас кондиціонер, ви отримаєте можливість користуватися всіма нашими послугами:
  • Консультації по вибору підходящого товару.
  • Продаж всіх видів спліт-систем.
  • Доставка покупки в вказане покупцем місце.
  • Швидка, якісна і чиста установка кондиціонера.
  • Гарантійне обслуговування вашої техніки.
  • Післягарантійний ремонт всіх видів поломок.
  • Післягарантійне обслуговування всіх видів кондиціонерів.
  Якщо ви вже придбали кондиціонер, але не знаєте де можна замовити монтаж кондиціонера в Ковелі, у вас теж є можливість звернутися в «Клімат Комфорт».

------------------------
 
тел. 097-901-87-17