Інформаційний блок

Доставка зоотоварів Віконний майстер Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com Ювелірні вироби зі срібла. БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Клімат Комфорт Ковані ВІКОНДА Продаж профнастилу, металочерепиці Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Безкоштовне навчання в Польщі Оренда спецтехніки Автономера «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин  Натяжні стелі Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна

 
«Клімат Комфорт»

ваш надійний постачальник кліматичної техніки


  Потрібна кліматична техніка для дому? Не знаєте, де можна купити хороші кондиціонери в Ковелі? Хочете купити кондиціонер в магазині недорого з установкою? Компанія «Клімат Комфорт» - ваш надійний постачальник кліматичної техніки від провідних виробників.

  Від правильного монтажа кондиціонера залежить стабільність та якість його роботи, тому ми ніколи не змушуємо клієнтів вирішувати проблему монтажу самостійно.

  «Клімат Комфорт» - компанія повного циклу обслуговування. Як тільки ви вирішите придбати у нас кондиціонер, ви отримаєте можливість користуватися всіма нашими послугами:
  • Консультації по вибору підходящого товару.
  • Продаж всіх видів спліт-систем.
  • Доставка покупки в вказане покупцем місце.
  • Швидка, якісна і чиста установка кондиціонера.
  • Гарантійне обслуговування вашої техніки.
  • Післягарантійний ремонт всіх видів поломок.
  • Післягарантійне обслуговування всіх видів кондиціонерів.
  Якщо ви вже придбали кондиціонер, але не знаєте де можна замовити монтаж кондиціонера в Ковелі, у вас теж є можливість звернутися в «Клімат Комфорт».

------------------------
 
тел. 097-901-87-17