Інформаційний блок

ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Клімат Комфорт Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT ВІКНАplus
 
«Клімат Комфорт»

ваш надійний постачальник кліматичної техніки


  Потрібна кліматична техніка для дому? Не знаєте, де можна купити хороші кондиціонери в Ковелі? Хочете купити кондиціонер в магазині недорого з установкою? Компанія «Клімат Комфорт» - ваш надійний постачальник кліматичної техніки від провідних виробників.

  Від правильного монтажа кондиціонера залежить стабільність та якість його роботи, тому ми ніколи не змушуємо клієнтів вирішувати проблему монтажу самостійно.

  «Клімат Комфорт» - компанія повного циклу обслуговування. Як тільки ви вирішите придбати у нас кондиціонер, ви отримаєте можливість користуватися всіма нашими послугами:
  • Консультації по вибору підходящого товару.
  • Продаж всіх видів спліт-систем.
  • Доставка покупки в вказане покупцем місце.
  • Швидка, якісна і чиста установка кондиціонера.
  • Гарантійне обслуговування вашої техніки.
  • Післягарантійний ремонт всіх видів поломок.
  • Післягарантійне обслуговування всіх видів кондиціонерів.
  Якщо ви вже придбали кондиціонер, але не знаєте де можна замовити монтаж кондиціонера в Ковелі, у вас теж є можливість звернутися в «Клімат Комфорт».

------------------------
 
тел. 097-901-87-17