Інформаційний блок

Classic АвтоSHOP Натяжні стелі Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Послуги спецтехніки Натяжна стеля Житловий комплекс ВАРШАВСЬКИЙ Ковані Натяжні стелі БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН Послуги електрика в Ковелі Дрова, торфобрикет Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Автономера Bobcat 331  та  Doosan 450  ремонт двигунів та ходової Буріння свердловин на воду

Що таке сайт-візитка?

   Сайт-візитка - це невеликий сайт (ДОКЛАДНІШЕ)  за помірну ціну, в якому можлива презентація Вашої компанії, продукції та послуг.  Зазвичай він складається з стандартного набору розділів, таких як «Про компанію», «Продукція» або «Послуги», «Ціни» і «Контакти». Також на сайті-візитці може бути присутня колонка новинн вашої компанії.
Чому обирають сайт-візитку?

   Основне завдання сайту-візитки - презентація компанії, її продукції / послуг, надання контактної інформації. Зрозуміло, вона не розкриє всі аспекти вашої діяльності, як повноцінний корпоративний сайт, але на початковому етапі розвитку вашого бізнесу, зможе швидко і за доступною ціною, відкрити новий канал залучення клієнтів - це інтернет.

   Сайт-візитка - це швидке рішення. Як правило, сайти-візитки стандартні за структурою і подачі інформації, що помітно прискорює процес створення сайту, оскільки не потрібно великої кількості узгоджень між розробником і замовником, а також такого обсягу концептуальної та технічної роботи, як у випадку з корпоративним сайтом або сайтом інтернет- магазина.

   Сайт-візитка - це доступне рішення. З одного боку сайт-візитка не вимагає серйозних вкладень на етапі розробки, з іншого - він економічний у плані змісту (найчастіше не потрібний дорогий хостинг) і технічної підтримки.

   Сайт-візитка зручний для інформування потенційних і наявних клієнтів, партнерів про новини компанії, що проходять, або майбутні акції та заходи за участю фірми. Також, сайт-візитка відмінно підходить для пошуку співробітників. Розміщуйте на сайті вакансії, публікуйте на сайті вимоги до претендентів, варіанти контакту з вами і потенційні співробітники будуть самі вас знаходити.


Яка ціна сайта-візитки?

   Ціна завжди має велике значення при купівлі товару або замовленні послуги - особливо якщо Вам потрібно створити сайт. На ринку представлено безліч компаній зі значним розкидом, як за якістю роботи, так і за ціною. І все ж середня ціна розробки сайту залишається високою. На цьому тлі наша пропозиція - нижчи ціни, ніж у конкурентів (і в цілому на ринку) при достатній якості.

Виготовлення сайта-візитки за готовим шаблоном - 500грн.
 
Довідка за тел.   097-389-68-99 з 9.00 до 16.00 крім вихідних

Почта:                   tck@kovel.tv