Інформаційний блок

Classic АвтоSHOP Натяжні потолки. Ковель Віндор Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Послуги спецтехніки Житловий комплекс Натяжна стеля Ковані Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Послуги електрика в Ковелі Автономера Bobcat 331  та  Doosan 450  ремонт двигунів та ходової  ремонт котлів та колонок


Що таке сайт-візитка?

   Сайт-візитка - це невеликий сайт (ДОКЛАДНІШЕ)  за помірну ціну, в якому можлива презентація Вашої компанії, продукції та послуг.  Зазвичай він складається з стандартного набору розділів, таких як «Про компанію», «Продукція» або «Послуги», «Ціни» і «Контакти». Також на сайті-візитці може бути присутня колонка новинн вашої компанії.
Чому обирають сайт-візитку?

   Основне завдання сайту-візитки - презентація компанії, її продукції / послуг, надання контактної інформації. Зрозуміло, вона не розкриє всі аспекти вашої діяльності, як повноцінний корпоративний сайт, але на початковому етапі розвитку вашого бізнесу, зможе швидко і за доступною ціною, відкрити новий канал залучення клієнтів - це інтернет.

   Сайт-візитка - це швидке рішення. Як правило, сайти-візитки стандартні за структурою і подачі інформації, що помітно прискорює процес створення сайту, оскільки не потрібно великої кількості узгоджень між розробником і замовником, а також такого обсягу концептуальної та технічної роботи, як у випадку з корпоративним сайтом або сайтом інтернет- магазина.

   Сайт-візитка - це доступне рішення. З одного боку сайт-візитка не вимагає серйозних вкладень на етапі розробки, з іншого - він економічний у плані змісту (найчастіше не потрібний дорогий хостинг) і технічної підтримки.

   Сайт-візитка зручний для інформування потенційних і наявних клієнтів, партнерів про новини компанії, що проходять, або майбутні акції та заходи за участю фірми. Також, сайт-візитка відмінно підходить для пошуку співробітників. Розміщуйте на сайті вакансії, публікуйте на сайті вимоги до претендентів, варіанти контакту з вами і потенційні співробітники будуть самі вас знаходити.


Яка ціна сайта-візитки?

   Ціна завжди має велике значення при купівлі товару або замовленні послуги - особливо якщо Вам потрібно створити сайт. На ринку представлено безліч компаній зі значним розкидом, як за якістю роботи, так і за ціною. І все ж середня ціна розробки сайту залишається високою. На цьому тлі наша пропозиція - нижчи ціни, ніж у конкурентів (і в цілому на ринку) при достатній якості.

Виготовлення сайта-візитки за готовим шаблоном - 500грн.
 
Довідка за тел.   097-389-68-99 з 9.00 до 16.00 крім вихідних

Почта:                   tck@kovel.tv