«ТЦК»

Інформаційний блок

Мережа ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Перетяжка «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Продаж профнастилу, металочерепиці Викачка каналізації Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки.

МАГАЗИН


Ми так звикли до побутової техніки і навіть не уявляємо, як жили без неї. Пилососи, які полегшили та покращили прибирання, пральні машинимікрохвильові печіхолодильники, праски та інша корисна техніка – не надмірності та мрії, а реальна допомога у нашому житті.
Побутова техніка зробила наш побут простішим, будинок затишнішим, а життєвий комфорт більш відчутним, надаючи життю нові кольори та відтінки, даючи відпочити від суєти та зайнятися собою.
Про ціну побутової техніки у Ковелі і в світі можна сказати багато, але чомусь багато хто вважає її дорогою. Дурниця! Якщо ви коли-небудь прали брудну білизну або хоча б у змозі уявити собі сам процес, де протягом години, а то й більше, білизну мучить ні щось автоматичне, а людина своїми м'язами: полоще, тре, милить і змиває, полоще, тре, милить і змиває, полоще, тре, милить і змиває, ... захоплююче? І щотижня, а то й частіше. І спробуйте собі уявити таку картину, що мила фея або чудовий принц, з’яючись із серпанку в самий розпал процесу, ставить вам наступне питання: кільки ви готові заплатити за те,
  • щоб ви ніколи цього більше не робили самі;
  • щоб ваші руки були чистими та свіжими сьогодні і надалі;
  • щоб замість цього трагічного заняття ви займалися собою та своїми справами;
  • щоб замість цього дійства ви могли побути із сім'єю;
  • отримали від начальника звістку, що ваш робочий день, починаючи з цього моменту, скоротився на годину, а зарплата залишилася незмінною;
  • що раптом увечері хочеться не спати після домашніх справ, а займатися чимось приємним з коханою людиною.

Побутова техніка займатиметься своїми справами, даючи вам можливість займатися своїми. І це правильно, інакше як хтось зможе підтвердити нам, що ми живемо в Ковелі XXI-го століття і на собі відчуваємо той прогрес, який нам дає побутова техніка? Крім цього, побутова техніка може бути і предметом шику і показувати соціальний статус того, хто її має. Зовсім не обов'язково знати напам'ять усі марки дорогої техніки у нашому магазині, така техніка просто красивіша, продуманіша для використання і довговічніша, гарантія для неї зазвичай більша, а функцій у ній стільки, що в голові вони вже містяться не з першого запам'ятовування того, що є в інструкції. Це видно і неозброєним поглядом.

  
 
 Уявіть, яким комфортним стане ваше життя і скільки проблем вдасться вирішити відразу після того, як ви станете власником побутової техніки від нашого магазину “Побутова AV Техніка”, що у Ковелі в Універмазі ? Що побутова техніка дасть особисто вам, у яку вашу важливу ціль потрапить, який приз ви отримаєте від цього? Лише тоді, коли ви зрозумієте, що побутова техніка потрібна саме вам, ви отримаєте вагому відповідь на запитання: "Яка побутова техніка мені потрібна?"

Нехай побутова техніка служить вам і допомагає у домашніх справах, а ми допоможемо вам у її виборі!

“Побутова AV Техніка”

м.Ковель, “Універмаг”, 1-й поверх

Тел. +38 098 458 49 49