Інформаційний блок

Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Продаж профнастилу, металочерепиці Викачка каналізації Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Автосервіс Vi STO Безкоштовне навчання в Польщі Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин

каталог меблів LOFT та Hi-TECH від виробникаМеблі в стилі ЛОФТ та ХАЙ-ТЕК у Ковелі завоювали величезну популярність протягом останніх десятиліть завдяки своїй лаконічності та брутальному зовнішньому вигляду. Дуже грубе поєднання фарбованого металу та дерева з додаванням нестандартних елементів – це саме той ковток свіжого повітря, який так довго шукали дизайнери інтер'єрів. І хоча зовнішній вигляд таких меблів простий, вони ідеально вписуються в будь-який простір, додаючи квартирі, будинку або офісу оригінальності та індивідуальності.

Наші меблі ЛОФТ та ХАЙ-ТЕК - це оригінальна продукція, яка здатна стати доповненням інтер'єру в будь-якому стилі. Кожен предмет створюється в авторському дизайні, аналогів нашої продукції на просторах інтернету ви не знайдете. Продукція від "Mar-Mari" відрізняється високою якістю і прослужить не один десяток років, радуючи своїм зовнішнім виглядом.

Пропонуємо виготовлення меблів в стилі ЛОФТ та ХАЙ-ТЕК у Ковелі як за вашим ескізом, так і за нашим дизайном:
ВІТРИНИ

КОМПЛЕКТИ

ОСВІТЛЕННЯ

ПЕРИЛА

СТЕЛАЖІ та ПОЛИЧКИ

СТОЛИ та ОПОРИ


Тел. +38 099 233 04 00
https://mar-mari.com
https://www.facebook.com/marmariloft
https://www.instagram.com/mar_ma_ri_