Інформаційний блок

Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин  Натяжні стелі вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок  Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку

каталог меблів LOFT та Hi-TECH від виробникаМеблі в стилі ЛОФТ та ХАЙ-ТЕК у Ковелі завоювали величезну популярність протягом останніх десятиліть завдяки своїй лаконічності та брутальному зовнішньому вигляду. Дуже грубе поєднання фарбованого металу та дерева з додаванням нестандартних елементів – це саме той ковток свіжого повітря, який так довго шукали дизайнери інтер'єрів. І хоча зовнішній вигляд таких меблів простий, вони ідеально вписуються в будь-який простір, додаючи квартирі, будинку або офісу оригінальності та індивідуальності.

Наші меблі ЛОФТ та ХАЙ-ТЕК - це оригінальна продукція, яка здатна стати доповненням інтер'єру в будь-якому стилі. Кожен предмет створюється в авторському дизайні, аналогів нашої продукції на просторах інтернету ви не знайдете. Продукція від "Mar-Mari" відрізняється високою якістю і прослужить не один десяток років, радуючи своїм зовнішнім виглядом.

Пропонуємо виготовлення меблів в стилі ЛОФТ та ХАЙ-ТЕК у Ковелі як за вашим ескізом, так і за нашим дизайном:
ВІТРИНИ

КОМПЛЕКТИ

ОСВІТЛЕННЯ

ПЕРИЛА

СТЕЛАЖІ та ПОЛИЧКИ

СТОЛИ та ОПОРИ


Тел. +38 099 233 04 00
https://mar-mari.com
https://www.facebook.com/marmariloft
https://www.instagram.com/mar_ma_ri_