Інформаційний блок

ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА
  Четверта державна пожежно-рятувальна частина управління ДСНС України у Волинській області, що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. Міцкевича, 23а надає послуги по виконанню робіт підвищеної небезпеки
1) при вимірюванні параметрів електрообладнання електроустановок, а саме:
  • Вимірювання опору заземлювальних пристроїв.
  • Вимірювання питомого опору ґрунту.
  • Перевірка наявності та стану кіл між заземлювачами й елементами, що заземлюються, з’єднань природних заземлювачів з заземлювальним пристроєм, та з’єднань між головною заземлювальною шиною і провідниками системи зрівнювання потенціалів.
  • Вимірювання опору ізоляції обладнання та апаратів електроустановок.
2) при проведенні електромонтажних робіт, а саме:
  •  монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт машин, механізмів і устаткування підвищеної небезпеки освітлювальних мереж, силових мереж та електрообладнання.
3) при комплексному обслуговуванні об’єктів, а саме:
  •  обстеження ремонт та чищення димарів.
А також надає послуги і виконання робіт протипожежного призначення, а саме технічне обслуговування та перезарядку первинних засобів пожежогасіння  (порошкових вогнегасників).
Контактні номера телефонів 

099-611-40-18,  097-854-18-99,  099-954-63-62,  096-854-70-76.