Інформаційний блок

Меблі під замовлення Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Ковані ВІКОНДА Продаж профнастилу, металочерепиці Автозапчастини для іномарок з Польщі Oxford Camp Англомовний табір ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Купити кондиціонер у Ковелі Купити рекуператор у Ковелі Оренда спецтехніки Автономера Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Магазин будматеріалів Штори

Оголошення

  Четверта державна пожежно-рятувальна частина управління ДСНС України у Волинській області, що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. Міцкевича, 23а надає послуги по виконанню робіт підвищеної небезпеки (ДЕТАЛЬНІШЕ)
Шукаємо свідків дтп(відео з реєстратора),  яке сталось 24.04.2021 поблизу с.Луків Ковельського району орієнтовно з 18 до 19 години. ХТО ВОЛОДІЄ БУДЬ ЯКОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ  допоможіть нам будь ласка.
Тел. 096-222-55-47

Алкоголізм виліковується!!! На численні прохання жителів м.Ковель відновлено прийом пацієнтів з проблемами алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління лікарями-спеціалістами з м.Київ. Прийом відбудеться в неділю 23 травня. Попередній запис за тел. Посвідчення №666 від 21 березня 2018р.
095-447-89-85, 097-208-04-88.