Інформаційний блок

Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Натяжні стелі вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Оренда спецтехніки ремонт котлів та колонок Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку

Віконний майстер

095-07-55-601 | 067-953-71-98

Ми допоможемо Вам швидко та якісно усунути типові несправності металопластикових вікон:

Регулювання фурнітури металопластикових вікон


  Під час довготривалої експлуатації металопластикових вікон можуть виникати такі проблеми:
 • Затирання однієї, або декількох стулок
 • Нещільне прилягання стулки до рами
 • Продування вікна через нещільності
Усунути дані проблеми можна за допомогою додаткового регулювання віконної ф-ри. Віконний майстер – це швидке рішення при ремонті металопластикових вікон у Ковелі. За помірну ціну – ви отримуєте професійне відновлення коректної роботи віконних конструкцій.
 
Заміна пошкодженої фурнітури


  Віконний майстер
– допоможе відновити працездатність пошкодженої фурнітури шляхом її повної, або часткової заміни на відповідний аналог. В найкоротші терміни ми зможемо замінити або встановити нову віконну фурнітуру у Ковелі.

 
Заміна ущільнювачів металопластикових вікон  При тривалій експлуатації віконних конструкцій, найбільш відповідальний її елемент – гумовий ущільнювач зазнає дуже різких навантажень:
 • Перепади температури (зима, літо)
 • Шквалистий вітер
 • Сильний дощ і злива
І не заважаючи на всі зміни погодних умов, він повинен захищати оселю від потрапляння зайвої вологи та різкого перепаду температури. Гумовий ущільнювач з часом старіє і вже не може в повній мірі виконувати свою безпосередню роботу, тому ми можемо відновити герметичність вікна лише повною заміною гумового ущільнювача на більш сучасний – гумово-каучуковий, або еластичний ПВХ ущільнювач.
Віконний майстер – здійснює швидку заміну ущільнень вікон та інших металопластикових конструкцій у Ковелі.
 
Заміна та модернізація склопакетів
 


  Віконний майстер – здійснює виготовлення та заміну пошкоджених склопакетів та їх модернізацію у Ковелі
.
Під модернізацією склопакетів розуміється заміна існуючого склопакета на сучасний склопакет такої ж самої товщини з покращеними теплотехнічними характеристиками:
 • Енергозберігаючий склопакет
 • Склопакет заповнений інертним газом (аргон, криптон)
 • Склопакет з мультифункціональним склом (SOLAR)
Шляхом заміни існуючого склопакета на більш сучасний – можна суттєво покращити теплові і енергозберігаючі характеристики вікна при незначних фінансових затратах і швидкому виконанні ремонтних робіт. Основна перевага – це відсутність супутніх ремонтних робіт з відновлення відкосів, які неминуче виникають при заміні металопластикових вікон на нові.
 
Теплий монтаж дверей та вікон

  Віконний майстер – здійснює теплий монтаж вікон та дверей у Ковелі.

  Теплий монтаж включає в себе облаштування тришарового монтажного шва, згідно ДСТУ Б В.2.6-79: 2009 «Шви монтажних вузлів примикання віконного блока до стіни. Загальні технічні умови. При такому монтажі вікон монтажний шов герметизується всередині приміщення за допомогою пароізоляційних стрічок, або акрилового герметика СТІЗ-В, зовні – герметизація проводиться за допомогою гідроізоляційних паропроникних стрічок, або паропропускаючого герметика СТІЗ-А. Одним з варіантів тришарового з’єднувального шва є монтаж вікна на стрічку ТРІО ПСУЛ. При такому варіанті монтажу піна монтажна не використовується, все властивості тришарового монтажного шва реалізовані в одному матеріалі. Тришаровий монтажний шов сертифікований за програмою «Якісний Монтаж».Заміри та виготовлення москітних сіток

  Віконний майстер – здійснює професійні заміри та монтаж москітних сіток у місті Ковелі.


 
 
Обирайте тільки якісний монтажний сервіс.

Віконний майстер – найшвидший ремонт

металопластикових вікон у Ковелі та районі.


095-07-55-601 | 067-953-71-98