Інформаційний блок

Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Продаж профнастилу, металочерепиці Викачка каналізації Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Автосервіс Vi STO Безкоштовне навчання в Польщі Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин

Перетяжка м’яких меблів


  Незамінний елемент інтер’єру дома чи квартири - м’які меблі. Втім, з часом улюблений виріб втрачає свою зовнішню привабливість і пошкоджується. В такому випадку не варто одразу відправляти його на звалище – більш оптимальним рішенням буде перетяжка меблів.
068-23-30-657

073-072-61-46

=======

Особливості послуг з перетяжки м’яких меблів

  Як би бережно ми не ставились до елементів інтер’єру, вони будуть псуватись. Потертості, плями від кави, подряпинки та інші вади з часом з’являються на обшивці. Якщо ви не хочете купувати новий вибір, доцільно буде замінити тканину. Ми пропонуємо професійні послуги з перетяжки меблів у Ковелі.

Коли слід замовити перетяжку меблів?

  Професійна перетяжка диванів стане в пригоді у таких випадках:

• на тканині з’явились плями, подряпини та інші пошкодження;
• ви хочете оновити зовнішній вигляд дивану;
• спинки та підлокітники втратили свою початкову пружність.

  Перевагою перетяжки диванів є те, що замовник сам обирає тканину для меблів. Таким чином, послуга дозволить не просто вдихнути нове життя у виріб, але й змінити його зовнішній вигляд, зробити більш оригінальним та привабливим. Варто зазначити, що обшивка диванів у Ковелі обійдеться набагато дешевше, аніж покупка нових меблів. Окрім того, послуга знадобиться тоді, коли мова йде про антикварний або цінний особисто для вас виріб, який шкода викидати. У деяких випадках (наприклад, коли сильно пошкоджений каркас чи механізм трансформації), однієї перетяжки буде замало. В такому разі необхідно буде замовити послуги з ремонту меблів. Незалежно від стану вашого дивану, після наших робіт він виглядатиме, немов новий!

Перетяжкою яких меблів ми займаємось?

  Ви можете довірити нашим спеціалістам перетяжку будь-яких м’яких виробів, включаючи:

1. дивани;
2. крісла;
3. стільці;
4. пуфи;
5. кухонні куточки і т. д.

  Незалежно від типу та розмірів виробу, перетяжка меблів пройде максимально швидко та якісно. При цьому ми працюємо з натуральною шкірою, екошкірою та різноманітними тканинами.


068-23-30-657

073-072-61-46

=======